Kuchnia dla dzieci

Chciałabym dalej rozwinąć temat związany z dzieciakami w kuchni. Fajnym pomysłem dla maluchów jest zabawkowa kuchnia. Co nam to daje? Dziecko zaznajamia się z podstawowymi przedmiotami, które może spotkać w kuchni, uczy się jak je obsługiwać no i oczywiście rozwija swoją wyobraźnię.

Warto wybrać taką, która ma wiele elementów co da dziecku większe pole do popisu. My w domu mamy wielofunkcyjną kuchnię Hape. Wybrałam ten model ponieważ kuchnia jest drewniana, jest ona bezpieczna i solidnie wykonana, posłuży nam przez długi czas. Kuchnia ma pole grzewcze, lodówkę, zlewozmywak i półkę, w której można trzymać produkty. Elementy kuchni można schować do szafki, dzięki czemu jest łatwa do utrzymania w porządku. Wygląda bardzo ładnie co zachęca dzieciaki do zabawy. Z kuchni mogą korzystać dzieci już od 3 roku życia.

drewniana-kuchnia-wielofunkcyjna-hape

Moja córka bardzo lubi przyrządzać niby potrawy, którymi później mnie częstuje. Układa też ładnie wszystko na swoje miejsce i myje naczynia, dzięki temu kiedy przebywa ze mną w prawdziwej kuchni wie, że po przyrządzaniu posiłku też trzeba wykonać te czynności, zawsze chętnie mi pomaga 🙂

Kuchnia pochodzi ze sklepu krainaekozabawek, dostępna jest tutaj

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s